| MyloveisJamaica a întrebat:

toamna asta intru la liceu. Numele meu de familie este Țițeică. Credeti ca noii colegi vor rade de numele meu? crying(

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă vei intra la un liceu bun, majoritatea elevilor de acolo vor fi destul de inteligenți încât să-și dea seama că un nume de acest gen nu este un motiv de râs.
Și chiar dacă ar râde, nu-i băga în seamă. Am auzit nume și mai ridicole!

| mimiwewem a răspuns:

La liceu, nimeni nu o să râdă de tine.
Doar cei needucați.

| zurick a răspuns:

Daca rad de numele tau, inseamna ca atata stiu, iar tu nu trebuie sa pui la suflet. Daca nu rad, inseamna ca-si dau si ei seama ca nu-i deloc amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți face griji din cauza asta, fii indiferent, vor vedea că nu îți pasă și vor înceta.

| Foxyyyy a răspuns:

Gheorghe Titeica a fost un matematician si pedagog roman,a reprezentat un nume important pentru tara. Daca nu crezi, poti cauta pe net. Deci ai un nume important, daca cineva rade de tine ii poti spune asta, nu ar mai avea ce comenta! Plus ca nu-i un nume amuzant, e un nume chiar normal.

Răspuns utilizator avertizat
| AlleSiAtat a răspuns:

Da,vor rade.winking Dar nu-i baga in seama, important e ca tu sa te descurci in continuare la fel de bine... vorba mamei:,, Cateodata, mai pune-le si la fund.hee hee ''.

| Charice a răspuns:

Stai linistit happy numele tau nu esre deloc urat happy este un nume normal, nu pune la inima ce zic toti idiotii lasa-i in idiotenia lor ok te :*

| OlariuRox a răspuns:

Buna! De ce pui tu la suflet toate rautatile tuturor? Mai pune si la fund ridica capu sus si nu mai baga nimic rau in seama.Nu ai dat nimanui in cap, asta e e numele tau de familie, sunt ati cu nume mult mai ciudate al tau e dragut.

| Mihai11 a răspuns:

Lasă-i pe ei în pace.Aşa sunt majoritatea elevilor în liceu.Tu vezi-ţi de drum şi nu-i băga în seamă, pentru că la un moment dat, şi ei vor fi batjocoriţi de alţiiwinking

| corina000 a răspuns:

Poate vor rade la inceput dar o sa le treaca. Si eu am avut probleme cu numele, copiii de la gradinita isi bateau joc de mine, am ajuns sa ii spun mamei ca vreau sa imi schimb numele.Dar cand am ajuns la liceu nu am mai avut probleme.

| MyloveisJamaica explică:

Multumesc pentru ambele raspunsuri! cui sa ii dau funda

| MyloveisJamaica explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri happy