| OmuFoarfeca a întrebat:

Salut tocmai am trecut optiunile pentru liceu si as vrea sa stiu daca intru sigur la grigore cerchez la turism si alimentatie are media 6, 96 iar mie mi-a iesit fix 6, 96 si as vrea sa stiu daca intru 100%.

1 răspuns:
| SoulReaper a răspuns:

Sall

Man, 100% nu e posibil sa stii, tocmai de asta ai mai multe optiuni.
E posibil sa ajunga anul asta la medie de 6, e posibil sa ajunga la 8.

Cand intrasem eu in liceu, in centrala, avea 8.30, eu aveam 8.24. si cand am vazut rezultatele... era media minima vreo 7.50 sau asa.

Oricum, fiind exact la punct ai peste 50% sanse sa intrii, da oricum e intotdeauna o sansa sa nu fie asa, so yaa...

Ia-ti niste masuri de precautie

Peace ^^