| LoveMusic a întrebat:

Tocmai mă uit la Dansez pentru tine.Cu ce echipă ţineţi să câştige? Eu am făcut un mic top: I.Magda şi Moroşanu II.Grigore şi Iuliana III.Andreea şi Antonio.Toate echipele au un caz greu, dar îi ţin pumnii lui Moroşanu love struck Ce bine le-ar sta la Magda şi Moroşanu împreună!

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Andreea si Antonio happy.

| Firefly a răspuns:

Morosau e urat cu spume si nu il prea duce mintea.Nu mi se pare ca se potriveste cu Magda.
Grigore e un prefacut care se bazeaza numai pe faptul ca are un caz greu si in plus danseaza de parca ar avea 2 picioare stangi.
Andreea si Antonio au cele mai mari sanse la premiu pentru ca danseaza cel mai bine.

| Aηηy a răspuns:

Iuliana luciu

| Rukhsandra a răspuns:

Cu morosanu rolling on the floor

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu tin cu Grigore dupa imaginile cu camera ascunsa sunt c-am dezamagita... dupa aia 2 Andreea si 3 Magda. da le-ar sta bine impreuna.

| Klara a răspuns:

Sincer? Cu Magda si Morosanu, cu toate ca danseaza cu ea de parca o omoara si da cu ea de pamant rolling on the floor Echipa lor imi place cel mai mult.

| liveincolors a răspuns:

Tineam cu Grigore, dar m-a dezamagit ce am vazut la tv. Cred ca cu Morosanu.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu as vrea sa castige Andreea si Antoniohappy Mi se pare ca ei danseaza cel mai binehee hee.
Morosanu nu-mi place deloc.deci nu mai comentezlaughing
Grigore e varza la dans si in plus mai si vorbeste urat despre alte echipe. dp cum am vazut in filmuletele alea.big grin

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Si am uitat sa zic.imi pare rau ca a iesit Botezatu. el vroiam sa castigelove struck:d

| Anonim_5812 a răspuns:

Morosanuuuu!