| eliza a întrebat:

tocmai mi-am facut cont pe second life si am downlaodat aplicatia si nu stiu cum merg treburi pe acolo. marea chestie e ca nu stiu sa fac bani am auzit ceva dde zingo de duci acolo si joci niste jocuri si castigi L$. ma pote ajuta si pe mine? am fost la biblioteca din sl si nu prea am inteles ceva. multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

straight face...Eu stiam ca in jocul Second Life trebuie bani adevarati...am auzit ca acolo multe firme si-au deschis magazine etcstraight face...

| a2 a răspuns:

Buna eliza si eu mi„am facut cont azi pe second life dar mi se tot blocheaza straight face tie ti-a... adica iti merge perfect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliza? tot ce trebuie sa faci pentru a face bani trebuie sa te angajezi...la un aeroport sau ca model, la o cafenea...etc