| Alexalice10 a întrebat:

A apărut de curând un nou update la Sims freeplay pentru iPad. Am doi simsi parteneri si sunt mutati împreuna, dar nu știu cum sa ii fac sa se căsătorească. Am înțeles ca trebuie sa dau undeva " propose mariage" dar nu știu unde. Please help! Funda pentru cel mai rapid raspuns.

1 răspuns:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Trebuie sa dai click pe unul din ei sa aiba acel diamant la cap apoi dai click la femeie si o sa.ti apara mai multe optiuni.Mai intai sunt necunoscuti (stranger) apoi cu cat faci asta mai mult o sa devina din ce in ce mai apropiati.La un moment dat o sa.ti apara whohoo si propose to marriage.Dai acolo si iti alegi inelul. FUNDA?