| PornohaciVisatorul25 a întrebat:

A inceput scoala si dupa festitivitate am mers in clasa si ne-am pus in banci dupa ce a plecat diriga fata de care imi place mie a venit si mi-a spus ce de ce nu m-am pus langa ea si tot vroia sa ma mut cu ea si sau sa stau aproape de ea! Ce sa fac? Acuma stau cu un coleg! Sa ii spun ceva sau nu?

Răspuns Câştigător
| USwinter a răspuns:

Bineinteles,daca iti place de ea si ei poate ii place de tine profita de aceasta oportunitate.Si daca colegii tai fac misto de tine ca,, aa stai cu o fata inbanca haha"nu ii baga in seama! Succes