| Numero1 a întrebat:

A mai fost cineva in adolescenta operat de polipi? Imi poate da mai multe detalii pentru ca si eu urmez sa fiu operat.

2 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

Is 2 metode, laser si simpluwinking La laser te anesteziaza complet si iti taie polipii de la radacina, iar simplu iti da o anestezie slaba, te leaga de un scaun (sau altfel) si cu o ustensila iti smulge din gura polipii, doare foarte tare dar doar cateva secunde, insa in continuare nu ar mai trebuii sa stii, te descurajeaza si o sa fie alta senzatie, eu de ex nu stiam ce ma asteapta si am intrat asa ca oaiahappy, tocmai de aia am si stat.happy Normal nu ar fi trebuit sa iti spun, dar mai bine sa stii ceva.

| nachofriends a răspuns:

Luck te sperie degeaba. si eu am fost, nu doare nimic, e anestezie, e ff ok happy eu eram chiar destul de mica si a fost mult mai bine decat credeam. stai linistit, nu te va durea si totul va fi bine :3