| Ceeezar a întrebat:

Acum 2 saptamani am intalnit la scoala o fata mi-a placut din prima zi de ea. A doua zi m-am dus la ea si i-am spus sa mergem sa ne plimbam sa ne cunoastem, totu a mers bine. Am sarutat-o din prima zi :-d si ne-am combinat cum s-ar spune.In decursu acestor 2 saptamani ne intalneam in fiecare pauza stateam langa ea, o mai ofticam. Acum intr-o dimineata imi da mesaj ca e mai bine sa ne despartim ca a stat ea si s-a gandit.
Am vorbit cu ea si i-am spus sa vorbim azi la scoala. Dar nu stiu ce sa fac, daca nu v-a mai vrea... Nu imi pot da seama ce am facut...
Multumesc TPU dau funda!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Poate s-a îndrăgostit de alt tip sau o fi auzit ceva rău despre tine gen: că o înşeli, că-ţi baţi joc de ea, şi sunt fete care la astfel de veşti nu mai verifică dacă e adevărat, se despart direct de tipul respectiv pentru că consideră că ar putea fi minţite. Sau cine ştie, poate nu-i place s-o 'oftici'.
Succes!

| Liiia7 a răspuns:

Heii, incearca sa nu o mai sufoci in fiecare pauza mai laso sa stea si cu prieteni ei! Sper sa mearga! Succes!

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poi. poate să nu mai vrea din anumite motive: Ori ai făcut tu ceva, ori s-a plictisit ea. Cel mai bine e să vorbiți și să-ți zică ea de ce. Baftă.

| adri55 a răspuns:

Pff e mai complicat... stai linistit asa sunt fetele nu iti fa griji daca tine la tine isi va da seama ca a gresit si se va intoarce daca nu face ea primul pas inseamna ca nu ii pasa si mai bine laso mai moale cu ea ca o sa iti faci doar rau...sunt fata si stiu cum e