| kidDu_6567 a întrebat:

Acum cateva zile am decis sa imi fac doua suvite.Am incercat prima data cu vopsea (blond cenusiu) dar diferenta nu se observa, apoi am incercat cu decolorant iar diferenta era prea mare asa ca m-am vopsit din nou la salon cu vopsea naturala. Totul a durat cam 2-3 zile, dupa primele spalari mi-au reaparut suvitele decolorate.Ce sa fac? Sa le vopsesc iarasi sad? Ajutati-ma cu un sfat va rog.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai lasă 2-4 săptămâni și mai faci o revopsire.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| daiiaa a răspuns:

Pai si care este problema? Daca iti plac suvitele si iti sta bine lasa-lewinking. Iar daca nu iti plac si crezi ca nu te avantajeaza vopseste-le la locwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor happy.

| AndyLavy a răspuns:

Iti vei distruge parul daca le vei vopsi din nou, si oricum daca le-ai decolorat asa raman, chiar daca te vei vopsi inca o data pana la urma ( acum depinde si de vopsea) culoarea se va duce si iti vor reveni. poti astepta doar sa iti creasca parul. intre 2 vopsiri este bine sa astepti cel putin o luna pentru ca iti va distruge parul definitiv ( si spun asta din propria experienta)