| Anyshoara_9937 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog am un prieten cu care ma intilnes ucn an jumate am 14 dar el are 19 si simbata e ziua lui de nastere ce imi sfatuiti ce cadou sa-i fac la 20 de ani plzz dati-mi idei?

1 răspuns:
| LoveNight a răspuns:

Buna! Ziua prietenului meu e maine bine.eu am 17 si el face 20.eu ii iau un acvariu cu pestisori pentru ca ii plac lui.Hm.ai putea sa ii iei multe lucruri, cel mai important este sa fie ceva simbolic nu neaparat ceva scump poate chiar facut de tine dar care sa ii arate dragostea pe care o porti in suflet pentru el.Sau daca vrei neaparat ceva cumparat: un ceas, un parfum, verighete de argint(eu si iubitul meu avem si le purtam mereu).sau poti sa ii cumperi orice sigur o sa-i placa daca este de la tinehappy