| nousername2 a întrebat:

am 1, 75 inaltime si 56 de kg e o greutate normala?

4 răspunsuri:
| KaTaNa97 a răspuns:

Esti mult prea slabstraight face..deci ar trebui sa ai minim 65 kgstraight face
mai manancalaughing

| Irinaaa13 a răspuns:

Nu e prea normala...ar trebui sa cantaresti mai mult avand in vedere ca esti baiat...winking

| emillie a răspuns:

E ok. Nu prea exista o greutate ideala, eu zic ca e ok, fiecare cu constitutia lui. Unele persoane arata grase la 56 kg, si altele slabe, si nu tine doar de inaltime, ci si de oase si alte treburi. Majoritatea persoanelor pe care le cunosc nu au acea "greutate ideala" (inaltimea - 10 ) si totusi arata foarte bine.

| MarYan00 a răspuns:

Stai linistit, eu am la fellaughing
si ma simt bine
fac sala ca sa pun ceva
si as putea manca sa ma ingras, da am eu o prostie in cap de nu vreau sa pun grasime si sa fac 65 de kg cu dita`mai burta :p