| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani iar ieri a fost mini petrecerea de ramas bun (acasa la prietena mea si fratele:se muta din tara). Acolo era un baiat de care imi place de mai demult dar pe care nul stiam mai deloc (adica stiam cum e el si asa dar nu stiam nimic legat de el nici macar numele de familie). Totusi parca nu era ca mai demult. acum parca si el ma placea(a stat langa mine pe canapea si s-a apropiat de mine pana am ajuns sa stam lipiti unul de altul, m-a ajutat cu un joc de-a lui Eric (fratimiu de opt ani), mi-a cumparat niste chestii pe app store si m-a intrebat care e numele meu de familie. Greu il mai scotei de la noi din camera si la celelalte petreceri nu era asa...de obicei statea cu baietii lui! Acum amandoi am ramas peste noapte la prietena mea si fratele ei acasa si nu stiu ce sa fac! E n-am avut prieten si chiar imi place mult baiatul asta! Mai am timp pana diseara sal mai vad. Ce sa fac? Funda la cel care raspunde cel mai bine! Plus vot! Orice vreti voi dar va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca voi va placeti puteti avea o relatie.Dar ai grija ca sa nu te insele si sa aveti doar o relatie pasagera.
Pune-ti o prietena de-a ta sa-l intrebe daca chiar te place cu adevarat si asa vei putea vedea.
Bafta!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

De fapt, ce-ai vrea sa faci la cei 12 ani ai tai?