| Sahpiro123 a întrebat:

Am 13 ani si 65kg am cam vreo 1, 53 inaltime sunt cam gras mi-au aparut si cateva vergeturi pe copase va rog ajutati-ma cu dite simple dar eficiente, sunt enregic alerg dar slabesc cam greu ajutatiam.

3 răspunsuri:
| David_Pop_Daniel_1996 a răspuns:

Cea mai simpla si eficienta metoda de slabire este sa mananci seara cate 2-3 mere, si sa nu mananci nimic dupa ora 17... sincer asa a facut cineva si a slabit destul de mult si chiar a incercat tot felul de diete si de medicamente, cand a descoperit metoda cu marul nu a ma incercat nimic si a slabit foarte mult. sper ca te-am ajutat

| TroubleInWonderland a răspuns:

Alearga mult si fa exercitii fizice daca vrei rezultate... dietele sunt pentru cei care nu sunt energici daca zici ca esti energic atunci mai lasa fast-food-ul happy

| Kazumi a răspuns:

Dai in fiecare zi cel putin 5 ture de teren dimineata si mananca putin dar des iar daca iti place fotbalul joaca si o sa slabesti fara sa iti dai seama la mine a mers iar acum am 1.61 si 53 de kg.