| Lemar08 a întrebat:

am 14 ani si as vrea o prietenă ca sa putem intra intr-o relaţie, Va rog pe toate fetele interesate sa raspundeti.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic daca prietena cu care vrei tu o relatie este la 100-200km de tine, de aceea ai nevoie sa-ti faci prietena din orasul tau!
Deci, cea mai buna platforma de socializarea si gasit prieteni pentru tine, este Face Bookul!
Pe real: la scoala, la mall, la biserica, la cinema, la patinoar, la rude, surorile sau verisoarele prietenilor tai samd.

| Lemar08 explică (pentru Violleta2022):

Da dar daca ar fi din acelasi oras cu mine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lemar08):

Daca ar fi din acelasi oras cu tine, ar fi posibil o relatie de prietenie!
Trebuie doar sa pui aici locatia ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lemar08):

Pai spune in ce oras locuiesti

| Lemar08 explică (pentru anonim_4396):

Timisoara

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lemar08):

Perfect si eu sunt din Timisoara, in ce zona stai?

| Lemar08 explică (pentru anonim_4396):

Aproape de Maria, tu?

| vocea a răspuns:

Salut, ai putea sa cauti o fata pe retelele de pe socializare de pe Facebook.

| FaraNumePls a răspuns:

Trebuie să o cunoști! Acum zic în numele fetelor,, ești nesimțit?" laughing, ia-ți și tu o colegă de școală laughing

| Miss25JK a răspuns:

Pe Facebook nu sunt de acord! La 14 ani ai tai poti foarte usor cadea in plasa, desi ai sa spui " nuuu ca imi dau seama, nu ca stiu sa fac diferente"... pe Facebook exista toate tipurile de oameni, iar tu poti crede ca stai de vorba cu Ana de 15 ani iar in fond sa fie Ion de 60 ani... La scoala nu gasesti prietene? In bloc, cartier?

| Lemar08 explică (pentru Miss25JK):

Stau la o curte si la scoala avem 5 fete in toata clasa

| Miss25JK a răspuns (pentru Lemar08):

Din cele 5 fete, nu e una potrivita sa o ai ca amica? Bun stai la curte, in cartier? sat?

| Anonima320 a răspuns:

Mie una mi se pare foarte jenantă chestia asta, du-te dracu si cauta pe olx sau pe matrimoniale.ro poate gasesti cv