| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si aseara am tras un fum pe gura dintr-o tigara dunhill albastru am tinut fumul in gura cateva secunde si dupa i-am dat drumu vreau sa stiu daca asta imi va afecta vasele de sange, creierul si daca imi va strica pielea dau fundita nu o sa mai fac asa ceva in viata mea caci mi-am invatat lectia

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ai fumat...si nu.

| TSO7 a răspuns:

Nu are nimic daca tragi un fum laughing) Uni fumeaza toata viata si nu au nimic. Oricum te sfatuiesc sa nu te apuci de fumat si sa nu mai faci.

| ramkat a răspuns:

Probabil ca...NU!hee hee Bine, in general nu este de loc bine sa fumezi si mai ales la varsta ta! Dar nu te speria cea ce ai facut tu nu va avea nici un efect! Numai daca nu devine obisnuinta...

| Cupcake123 a răspuns:

Categoric nu, stai linistita. nici macar nu l-ai tras in plamani asa ca nu te afecteaza cu nimic daca nu mai faci asta de-acum incolo. big grin

| MAZILU45 a răspuns:

Nu e grav dar daca continui o sa iti afectezi planani. O data incearca toata lumea o zoc din propria experienta.