| EasyLine a întrebat:

am 15 ani si de cateva zile vorbesc cu o fata care are tot 15 ani. ne-am vazut doar in poze si am vorbit pe calculator si urmeaza sa ne intalnim. tinem foarte mult unul la altul. daca o sa ne sarutam, as vrea sa stiu cum sa fiu mai "delicat" tinand cont ca eu nu am mai facut asta dar ea da. astept raspuns...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tineti mult unul la altul dar nu v ati vazut niciodata? eu zic ca tii la contul de facebook si la pc nu la o persoana

| Happyjump a răspuns:

Deci sa înțeleg ca nu v-ati mai vazut, crede-ma nu e s-o săriți de la prima întâlnire, nu conteaza ca va știți deja, asta e părerea mea,

| Stallone a răspuns:

Lasa-te dus de val

| WiLdBK a răspuns:

Daca din cateva poze a-ti ajuns sa tineti unul la altul inseamna ca asa te impinge mintea ta sa faci.Cand am avut prima mea prietena, nici nu am intrebat-o bine daca vrea sa fie cu mine ca i-am spus ca o iubesc big grin. Si am iubit-o...2 zile laughing

In fine,si eu am pierdut o zii intreaga documentandu-ma pe net cum sa ma sarut. Pt prima intalnire incearca sa o cunosti mai bine iar la sfarsit,gandeste-te la ceva gen,o intrebi daca vrea sa va mai vedeti,si daca zice ca da, te faci ca pleci, apoi te opresti, te uiti la ea, si te intorci repede la ea si o saruti. Nu depasi 6-7 secunde, iar daca vezi ca se da inapoi sau suspectezi ceva opreste-te.Pur si simplu nu te vrea.