| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si sunt baiat, aseara am tinut in gura o tigara dunhill albastra vreo 10 sec doar ca sa-mi faca un prieten o poza ca sa o sperii pe iubita mea, dar cat timp am tinuto in gura in alea 10 secunde cred ca am tras din ea 1 data dar am tinut fumul in gura si dupa l-am dat afara si dupa imi mirosea foarte rau gura a tutun.As vrea sa stiu daca asta ma afecteaza, adica daca imi afecteaza circulatia, vasele de sange, pielea si alte cele.Nu am putut dormi aseara din pricina asta, caci eu tin foarte mult la sanatatea mea si nu o sa mai am astfel de experiente vreodata.

1 răspuns:
| TeooSmilee a răspuns:

Stai linistit nu ai cum de la un fum sa te imblonavestihappy