| Anonim0986 a întrebat:

am 15 ani si sunt disperat am pectus carinatum si mi-e rusine sa ma duc la piscina, voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Salut! Parerea mea e ca trebuie sa te impaci cu ideea, sa te inarmezi cu curaj si sa te duci sa te bucuri de piscina, de inot si de vara. Daca se gaseste cineva sa vorbeasca aiurea, fa-l sa se simta prost: spune-i ca e de prost gust sa aiba atitudinea asta cand e vorba de o problema medicala! Dincolo de asta, esti un adolescent normal, ca toti ceilalti. Have fun!