| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani sunt baiat si aseara am stat cu o tigara dunhill albastra in gura vreo 10 secunde ca sa-mi faca un prieten poza si respiram pe nas. Dupa ce am lasat tigara din gura am suflat si imi mirosea foarte rau gura. Vreau sa stiu daca mia afectat organele genitale circulatia sangelui tenul adica pielea creierul si alte cele.

Răspuns Câştigător
| XoXzY_6216 a răspuns:

Atata timp cat nu ai tras din tigara, stai linistit ca nu ai patit nimic, si chiar cada ai fi fumat tigara nu patzesti nimic de la o tigarabig grin
fundita?

2 răspunsuri:
| babydolldeea a răspuns:

Cat timp nu ai si inhalat nu cred ca te-a afectat foarte tare, da tigarile sunt nocive dar daca stai in fum de tigara 10 secunde nu cred ca se poate intampla ceva "fatal" sa grav

| pitcrv a răspuns:

Stai linistit ca nu s-a intamplat nimic chiar daca o fumai nu pateai nimic o tigare nu contine destula nicotina sa iti faca ceva rau, mai bine te ingrijorai sa nu te miroase parinti acasa asta era o problema