| Gregory666 a întrebat:

TPU am 15 ani sunt in clasa a9b si m-am indragostit de o fata e tot in clasa cu mine. De cand a venit la scoala si-a facut prieten, i-am spus ce simt pe Facebook si a spus ca nu-i pasa ca are prieten si nu prea vorbeste cu mine in clasa numa cand are nevoie de ceva? Te rog ajuta-ma o iubesc foarte mult dau funda pa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu o iubești, doar o placi. e clar că nu e interesată de tine, așa că n-are rost să insiști.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Frate, doar o simpatizezi, atat! Este o diferenta mare intre a-ti place de cineva si a iubi pe cineva.

Mai bine o lasi in pace. Nu merita efortul, mai bine sa nu ai prietena decat sa ai una care sta cu tine doar ca sa aiba cine stie ce avantaj. *cu o profitoare*

Fata are prieten, poate ca ea il simpatizeaza asa cum o placi si tu pe ea. Nu ai cum s-o faci sa se razgandeasca.
Obisnuieste-te cu asta.
E lumea plina, esti a 9-a, inca mai ai timp destul. Succes!