| RazvanMessi10 a întrebat:

AM 16 ani am facut fotbal si acum vreau sa ma apuc de mma / ufc imi place sa ma bat orice feluri de bataie am doar 45 Kg...dar ma bat tare si renunt niciodata spuneti-mi si mie niste dezavantaje si avantaje.dau funda cele mai bune big grin multumesc funda. funda Multumesc mult astept pareri. fara suparari chiar vreau sa fac acest sport chit ca mi-o si iau asa ma intaresc astept pareri

Răspuns Câştigător
| sHd007 a răspuns:

Pai un dezavantaj ar fi sa iei steroizi sa vitamine sau alte chestii care iti pot mari masa musculara. In primul rand trebuie sa ai 3 mese regulate cu proteine, lipide, si glucide. Sa mananci cat poti adica sa nu te umpli sa mai ai loc in stomac. Sa ai un antrenament ceva un program de antranament. Sa te tii tare si BAFTA!