| RazvanMessi10 a întrebat:

AM 16 aniam facut fotbal si acum vreau sa ma apuc de mma / ufc imi place sa ma bat orice feluri de bataie am doar 45 Kg...dar ma bat tare si renunt niciodata... spuneti-mi si mie niste dezavantaje si avantaje.dau funda cele mai bune big grin multumesc funda

1 răspuns:
| WinMarkPublicChampion a răspuns:

Pai un avantaj ar fi ca ai putea sa te aperi mai bine, iar un dezavantaj ar fi ca ai 45 de kg si daca nu esti destul de (cum sa zic asa ) mai plinut oleaca nu te poti dezvolta bine, parerea mea ar trebui sa te mai ingrasi (maxim 70-75 kg) pentru ca si corpul sa se poata dezvolta mai bine si sa capeti si putin aspect.