| GabzR6 a întrebat:

am 16 aproape 17 ani si am o lungime a penisului de 16.5cm, si o grosime de 5 cm, mai creste, ramane asa? Titan gel functioneaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mori ca o ai atât de lunga și atât de subțire... Îți spun eu, inteligentule. Nu ai știut sa masori nici lungimea, nici circumferința Iar 5 cm e al naibi de puțin, și câinele o are mai groasă. Iar circumferința nu masori punând rigla pe penis, masori cu centimetrul pentru croitorie. La fel și lungimea, tot cu centimetrul pentru croitorie se face.

| GabzR6 explică (pentru anonim_4396):

Da, eu sunt prost ca am masurat-o gresit, acum m-am gandit, multumesc laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai scade

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Ce ma? 5 cm in circumferinta? Frate eu am 14 ani si am in jur de 9-9.5cm in circumferinta. Dapai cand te dezvirginezi, partenera ta nu isi va da seama daca i-ai bagat penisul sau degetul mare laughing)