| ruse25 a întrebat:

SaLuT TPUwinking
am 17 ani și vreau sa iau niste proteine pentru masa musculara, ce.mi recomandați? big grin
nu vreau vitamine sau sa-mi spuneți sa mananc carne, legume etc...

Răspuns Câştigător
| kosmy12 a răspuns:

Salut eu nu te-as sfatui dar si eu am lu-at. Eu am folosit Muscle Line Power Mass. Funda.

| ruse25 explică (pentru kosmy12):

E pentru creșterea masei musculare?

7 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Legumele (majoritatea) nu au un continut bun de proteine. Dar nu inteleg de ce nu vrei tu carne, oua, ciuperci... care e problema cu ele?

| ruse25 explică (pentru Radu284):

Pentru ca am scris clar : Proteine, nu voiam sa imi spuneți : carnea care are proteine, știu deja asta...

| Radu284 a răspuns (pentru ruse25):

Mi-am dat seama ca stii deja faptul ca [,] carnea are proteine. Eram curios doar de ce nu vrei sa mananci proteine din mancare normala.

| ruse25 explică (pentru Radu284):

Nu am scris ca Nu imi place carnea... voiam sa-mi spuneți ce proteine gen Muscle Line Power Masswinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru ruse25):

Muscle line power mass = weight gainer, NU proteine straight face

Pentru proteine iei concentrate proteice ( gen whey gold, dymatize elite whey, etc. )

| ruse25 explică (pentru Cosmin86):

Mersi big grin