| 97Doru a întrebat:

Am aproape 16 ani si nu gasesc un loc de munca... as vrea sa lucrez undeva, stie cineva unde as gasi cv.:S. Dau funda. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Http://ro.indeed.com/jobs-in-Calarasi
sau pe besjjobs gasesti mai multe.

13 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

1.MC Donals
2.Vinde pliante
3. Ajuta oameni ( la carat, spalat masina, caine)

| 97Doru explică (pentru ShNySnYGer):

Stau la sat ..si nu gasesc aici. poate in calarasi ( stau in comuna borcea. Jud Calarasi )

| Roxxxxi a răspuns:

Incearca sa mergi pe la magazinele mai mari si intreba daca nu au nevoie de publicitate.Sa imparti pliante

| 97Doru explică (pentru Roxxxxi):

Nu am unde. am cautat. am incercat. (stau la sat ). am incercat si la oras si nimic... daca stii vreun site cu joburi. ospatar cv.big grin mi'ai fi de ajutor

| 97Doru explică (pentru Roxxxxi):

Am 16 ani nu 18.sad

| Roxxxxi a răspuns (pentru 97Doru):

Atunci nu stiu.nu ai ceva cunostinte, rude sa ii intrebi daca nu ai cu ce sa ii ajuti?

| 97Doru explică (pentru Roxxxxi):

Am incercat. si nimic. thinking Oricum mersi mult :*

| Roxxxxi a răspuns (pentru 97Doru):

Cu placere :*.

| 97Doru explică (pentru Roxxxxi):

Roxibatting eyelashes imi dai id tau :*:*?

| Roxxxxi a răspuns (pentru 97Doru):

Http://ro.indeed.com/jobs-in-Calarasi
sau pe besjjobs gasesti mai multe.

| FaraSareDoi a răspuns:

Cauta in ziarele locale. De obicei gasesti anunturi cu jobb-uri. Sau pe internet.
Mai intreaba persoanele din jurul tau, cum ar fi parintii, ei te-ar putea ajuta sa cauti.

| 97Doru explică (pentru FaraSareDoi):

Pe internet am cautat si nu gasesc mai nimic oh go on... am intrebat pe toti care ii cunosc. si nici ei nu isi gasesc.

| EmmaLoLy a răspuns:

Incearca ca ospatar sau chelner.
Daca nu reusesti nu te da batut...incearca la diferite magazine de telefoane sau la Mall sa imparti pliante...asta este un job potrivit pentru adolescenti big grin

| 97Doru explică (pentru EmmaLoLy):

Nimic. am tot incercat si nimic...M'am plictisit stand toata ziua degeaba... macar de as gasi sa merg undeva sa lucrez:d