| smecheru99 a întrebat:

Salut TPU, am chiulit de la ed financiara ca aveam mediile incheiate si un coleg ne a spus ca cica a venit si ne a anulat mediile. Exista acest concept de a anula mediile? Desi unii ne au spus ca nici nu a venit profu, vreau sa stiu daca exista posibilitatea asta?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Este posibil să meargă profesorul la direcțiune, directorul pune o ștampilă iar media se poate anula. Dar trebuie un motiv bine întemeiat, nu doar așa că are el chef.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Nu