| Sebytza a întrebat:

Am downloadat de curand jocul Test Drive Ultimate, imi merge foarte greu jocul, am memoria ram de 2 gb, placa video destul de mare, imi merge si fifa 2011, nu stiu memoria procesorului in schimb, astept niste raspunsuri! Scuzati categoria!

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Http://www.downloadjocuripc.com/? s=test+drive descarca de aici jocul Test Drive Unlimited si Test Drive Unlimited 2 si vezi ca iti merge.dar sunt arhivate.si dupaceea merg perfect;)