| anonim_4396 a întrebat:

Am eu informatii vechi sau gresite, sau majoritatea fetelor se indragostesc de baietii rai cu muschi/care fumeaza/duri si mai mari ca varsta decat ele?
Funda

Răspuns Câştigător
| PIPER23 a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite. Mereu fetele vor dori un "barbat" langa ele, insa un barbat nu inseamna ce ai descris tu mai sus. Pot si baieti cu muschi dar si inteligenti, pot fi si baieti aparent duri, dar sensibili pe interior. Alea care isi aleg golani, atata pot. Nu toate sunt la fel de capabile si inteligente.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Am eu informati gresite sau barbati se indragostesc de fete rele si isi bat joc de fete cumintii? ce studiu ai facut tu de sti, ce naiba e ala baiat rau care injura pe un site sau care ce anume face? ca fumeaza nu te il face rau ca e dur asa o fi el de fel, du-te la sala invata sa te bati si nu o sa mai fie ala dur, dar ca barbat e aiurea sa fi un papa lapte