| Al4CaPoNe a întrebat:

am inaltimea de 1.67 si am 16 ani si 3 luni parintii mei au inaltimi intr 160.165 ce credeti voi ramane atat sau voi mai creste?

Răspuns Câştigător
| Wawikki a răspuns:

Este posibil sa te mai inalti.Perioada de dezvoltare este pana la 18 chiar 20 de ani asa ca poti sa te astepti la orice.

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Nu interesează pe nimeni câte luni din 16 ani ai tu laughing Mulți sunteți ridicoli prin acest aspect. Probabil că vei rămâne la înălțimea actuală, deși nu se știe niciodată. Oricum nu vei avea 200 de centimetriwinking

| carinutza25dragutza a răspuns:

Depinde.poti sa semeni cu parintii tai, scund, sau poti sa te mai inalti. Depinde de organismul tau

| Mihoc_Bogdan_1996 a răspuns:

Depinde, daca dormi destul, ai o alimentatie sanatoasa si faci miscare din cand in cand, poti sa cresti si cu 10-15 centimetri mai mult decat parintii tai.