| FloreLore a întrebat:

Am luat 5 la limba engleza si cum ar trebui sa-i spun mamei ca sa nu se supere pe mine?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui cand e intr-o dispozitie buna.
"Mama te rog sa nu te superi dar am luat 5 la engleza...promit sa invat mai mult data viitoare si sa imi maresc nota" Sunt sigur ca o sa inteleaga!

bafta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mare lucuru nu cred ca e o problema laughing
Stai linistit nu conteza daca ai luat un 5 nu e capat de lume.
Pa!

| rotwath123 a răspuns:

Dai 1.000.000$ si pe urma spune-i big grin
glumeam spune-i pe Gmail big grin sau arata-i carnetu si fugi in baie big grinDDDDD

| roxanaonu a răspuns:

Buna, mare treaba eu am luat odata 3 si cand o vazut mama ii venea sa ma omoare, dar nu e ceva atat de grav cereti scuze fata de ea si spune-i ca o sa inveti mai mult