| SexyBunny a întrebat:

.. am mai pus intrebareadar chiar am o problema. eu am aproape 12 ani si mi-a expirat pasaportul in martie 2011.problema este ca maine trebuie sa mergem in ungaria. si oare observa aia de la vama? eu sunt din baia mare. va rog imi trebuie macar un raspuns URGENT.[scuze categoria dar imi trebuie neaparat un raspuns]

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Sigur o sa observe!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Normal ca observa...fa-ti unul nou.la urgentebig grin

| Leaflets a răspuns:

Bineinteles ca observa! Trebuie sa ti-l innoiesti straight face Succes mai departe si drum bun!

| Arianaaa33 a răspuns:

Logic a observa! Cei de la vama sunt foarte atentiwinking.Dar cred ca aveai timp pana acum sa-ti faci pasaportul! Nu stiu daca poti pleca!

| SexyBunny explică:

Nu de fapt nu aveam timp ca. eu cand am vazut era deja vineri si sambata am plecat. si eu nu m-am uitat pe pasaport. de fapt nici nu m-a interesat sincerr...