| Loser0 a întrebat:

Am mai pus o intrebare "Vreau sa fac un vlog,vreaun sa fie ceva anonim,aveti vreo idee?" asa,mi-a dat cineva un raspuns,dar acum alta faza,cum as putea schimba fundalul video-ului,da nu-mi dati eu stiu ce chestii complicate, in video pad si un tutorial daca se poate sau o explicatie mai asa pentru prosti laughingFUNDAAA!

1 răspuns:
| intrebarelaraspuns a răspuns:

Daca vrei sa faci un vlog iti trebuie :1o fata placuta big grin 2 o camera care nu se vede in ceata 3 cel mai important un subieect pe care trebuie sa il largesti