| DJsonic1 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. In urma cu 6-7 luni am cunoscut o fata (x) printr-o buna prietena de a ei o fata (y) ele 2 erau cele mai bune prietene totul se intampla la dostanta. Dupa un timp in care am vorbit am inceput sa am o relatie cu fata (x). Dupa un timp de vorbi pe anumite retele sociale a venit timpul sa ma intalnesc cu amndoua am vazuto pe fata x si pe prietena ei adica fata y. Dupa 2 saptamani de la prima vedere am ajuns in zona unde locuia fata y am sunat-o si am intrebat-o daca vrea sa iesim pe afara ea era foarte deschisa si ma primit acasa la ea acolo acasa vorbind din ce in ce mai multe ne-am îndrăgostit si am ajuns sa formam o relatie. Intre timp fata x a ales sa se desparte de mine din cauza parintilor ei. Toate buna si frumoase. Pana intr-o zi cand eu si fata y am considerata ca este momentul potrivit sa ii spunem fetei x ca formam o relație. Fata x cand a vazut asta a vrut sa se intoarca inapoi la mine. Fata y cand a vazut ca vrea sa se intoarca inapoi la mine a vrut sa se desparta de mine. Vreau sa va spun ca nu eu m-am despărțit de fata x ea de mine apoi in bratele fetei y mi-am gasit linistea, dragostea adevărată, o iubesc o iubesc mult de tot jur nu crede-am ca pot sa iubesc pe cineva atat de puernic. As vrea un sfat cum as putea sa ii spun fetei x sa uite de mine fara sa o ranesc. Vreau sa spun ca ea are niste faze foarte naspa adica nu mananca si tot asa. Si vreau sa raman cu ceea ce iubesc cu adevarat degaba ma intorc la fata x daca sentimentele mele sunt in alata parte.

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

( Y ) i see

| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Http://www.fiibarbat.ro/ citeste de aicea merita te ajuta foarte mult am testato pe pielea mea :)