| Blacksaber a întrebat:

am necazuri in ultimul timp tot timpul ma urmareste ghinionul dar nu stiu de ce ...si chiar nu mai rezist... ce ar trebui sa fac dar va rog cu raspunsuri normale nu gen(haha ce fraier sau din astea) cel mai bun e premiat cu o fundita!happy:Xpuppy dog eyes

1 răspuns:
| saynotoemo99 a răspuns:

Uite fi atent monitorizezati paharul de nervi si cand s-a umplut da intr-un plans strasnic uite si pe mine ma urmarit si nu am mai putut rezista am plans cand am ajuns acasa iar apoi problemele au inceput sa treaca unele chiar nici nu mau mai deranjat descarte mi se pare o solutie buna