| Alcs a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu Euro Truck Simulator 2. Ideea e ca am instalat o versiune in limba poloneza, si as avea nevoie de un pachet de limbi..Cine ma poate ajuta? big grin

2 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Go to... Documents\Euro Truck Simulator 2\profile. There you can find config file. Open it with notepad and find this... uset g_lang "fi_fi". I have fi because im from Finland. Just change "fi" to your language.

Du-te in Documents, Euro truck simulator 2, profile si vei gasi un Config File, Deschide-l cu Notepad, si cauta asta uset g_lang "fi_fi schimba FI=de la Findlanda in= En Engleza

Incearca poate merge.

| Alcs explică:

Nu merge, am incercat!
Ai alta solutie? sad