| JustForU a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Maine am un concurs de Geografie foarte foarte important.Chiar daca am invatat, la acest concurs ai nevoie de noroc, pentru ca trebuie sa alegi un biletel fara sa-i vezi continutul. Iar eu nu ma simt norocos.Imi puteti spune cateva superstitii care sa ma ajute sa-mi dau seama ce nu trebuie sa fac pentru a avea noroc maine?

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

In primul rand, nu e bine sa crezi in superstitii. Mai bine citeste o rugaciune seara, eu asa fac inainte de un examen sau concurs important si ma ajuta in proportie de 100%. Oricum, de dimineata incearca sa pasesti prima data cu dreptul. http://www.codrosu.ro/......si-de-rau/
Sper sa renunti la ideea cu superstitiile. Multa bafta!
---
Think clear!