| invincible a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Miine e ziua unei prietene de-ale mele.Va implini 13 ani. Ce as putea sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| Bubuu a răspuns:

O eşarfă,o pereche de ochelari, o puşculiţă,o trusă de machiajuri,un set cu inel,brăţară,lanţ şi cercei,o pernă, un tricou, o cană cu numele ei...

3 răspunsuri:
| PixieJustMe a răspuns:

Ai putea sa ii iei un tricou de la kenvello sau orice alt tricou o cutie de ciocolata si un cd cu cantaretul sau cantareata ei favorita... funda?

| BoOm_5730 a răspuns:

Pai cand ai fost cu ea nu ti-a zis ca ii place ceva foarte mult? Daca nu incearca sa ii cumperi un tricou, un maieu (ceva amuzant) big grin sper ca te-a ajutat

| sugus_8036 a răspuns:

Ei bine poti sa ii cumperi ceva bijuterii daca poarta...sau sa ii faci o perinita in forma de inimioara cu poza ei pe ea...sau un ricou ceva. sper sa fie de ajutor.:*