| Mark72 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Recent, fosta mea iubita mi-a spus ca sunt prea copilaros si ca nu stiu sa vorbesc cu fetele. Am 15 ani si sa fiu sincer, am ramas uimit putin de ce mi-a zis. Cine imi poate da si mie niste sfaturi despre cum ar trebui sa vorbesc cu o fata, stiti si voi cum sunt fetele acum... Dau Funda! big grin

5 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Fetele/femeile sunt o enciclopedie fara raspunsuri. Pitagora a inceput sa scrie o carte - cum sa intelegi femeile - cica inca se scrie la pimul capitol.

In orice caz, fetele vor sa fie in centrul atentiei, sa le spui ca sunt frumoase, sa le faci complimente. (ex. Te-ai vopsit? Nu! Atunci e vina soarelui, ca se joaca in parul tau frumos, iti scoate ochii in evidenta, si mi-a dat senzatia ca te-ai vopsit tongue )

Daca vrei sa cuceresti o fata, fii natural, dar in acelasi timp si deosebit. Fetele adora unicitatea!

Nu vorbi porno cu ele, asta poate itia duce un aer de - macho man, de barbat - dar in acelasi timp iti da si un aer de nesimtit big grin (scuze, dar asa este)

Iar lista poate continua laughing)

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca cineva te place cu adevarat te place asa cum esti.
Nu trebuie sa vorbesti intr-un anumit mod, doar fi tu, si comportate frumos.
Peace!

| lucifer12345678 a răspuns:

Se poate sa fii prea copilaros pentru ea
la varsta asta asa trebuie sa fii
fetele se maturizeaza mai repede
se pare ca prietena ta a luat-o putin inainte
stai calm vei gasi si tu o fata intr-o zi pentru tine

| iSaidNo a răspuns:

Suntem de aceeasi varsta :p.Ma rog.Da, adevarul e ca fetele se maturizeaza rapid. Poate chiar te considera "copilaros". Incearca atunci cand vorbesti cu fetele sa fii tu insuti.Nici o fata nu-si doreste un iubit prefacut, care atunci cand este cu ea se da mare macho, si cand e vorba de altii e un idiot molau.
Fa-i cat mai multe complimente.Protejeaz-o,alint-o,si arata-i ca e singura fata pe care ti-o doresti si o iubesti cu adevarat.Baftawinking

| JustMe6996 a răspuns:

Sunt fata,deci stiu cum merge treaba cu ele. Acum depinde si de cati ani are ea, dar intr-adevar, fetele se maturizeaza mai repede decat baietii. Asta nu e o problema atat de mare, cum o considera unii, pentru ca fetele se indragostesc cel mai des de un zambet cald :3. Ele iubesc sa fie alintate, sa le spui "Esti micuta mea" sau "Gurita"..tot felul de alintaturi, dar in limita bunului simt. Atunci cand va sarutati, incearca sa o mai musti, dar nu exagera, pentru ca nu tuturor le place asta. Poti sa ii mangai burta....trebuie sa o protejezi, sa ii spui ca e frumoasa. Stiu ca e mult de munca, dar daca faci asta, se va indragosti de tine!