| otto100 a întrebat:

am nevoie de cateva sfaturi. Am parul uscat, as vrea sa imi dati cateva sfaturi (sampoane, balsamuri) pentru a avea un mar mai moale. Sau alte sfaturi pentru un par mai moale si sa scap de acest aspect de par ars/electrizat. Am parul scurt si sunt baiat happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păăăi, ai putea cumpăra gama de produse Syoss for Man : șampon, balsam, gel etc. caută pe net și vei vedea.
Poți face mască(nu neapărat) din : iaurt, scorțișoară și miere.
Cel mai important este să ai în casă ulei de ricin, este foarte bun pentru păr, practic rezolvă orice problemă.
De asemenea mai sunt și uleiurile : argan, vitamina A uleioasă. le iei de la farmacie.
Le poți combina pe toate trei sau folosești doar ricinul. (2-3x /săptămână)
Tocmai, că ai părul scurt și este mult mai ușor...