| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste idei/sfaturi pentru o compunere sau poezie de ramas bun pentru doamna diriginta.Eu sunt in clasa a6-a dar diriga se pensioneaza si vreau sa fac ceva special pentre ea! Please help me!(Scuzati categoria!)

2 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Cat mi-as dori sa se pensioneze si a mea!

| PandaGirl a răspuns:

Iti sugerez sa incerci pe site-ul http://puidecompuneri.urbankid.ro/.Poti cere idei pe1ntru o compunere dand un click pe butonul de mai sus "Cere un pui". Intr-o poezie nu ti-ai putea exprima sentimentele asa de bine ca intr-o compunere.
Succes!