| Sinitar a întrebat:

am nevoie de raspunsuri serioase la o intrebare serioasa. in Romania am trecut in clasa a IX-a. dar eu sunt in Spania Madrid, dar nu prea stiu limba spaniola si nici >englaza:". dar as vrea sa ma ajutati cu sfaturi/cursuri online sa invt engleza/spaniola si cursuri de informaticapuppy dog eyes. nu am avut ocazia sa invat si singur am fost derutat nu stiam de unde sa incep si de asta acum va cer ajutorul voua. precizez ca am 14 ani jumate. daca vrea cineva sa vorbeasca in particular cu mine si iar face placere sa imi spuna si ii dau mesaj privat cu idbig grin multumesc anticipat

1 răspuns:
| Mirke a răspuns:

Gasesti ceva aplicatii si pentru telefon, learn fun si altele bafta!