| keyti a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Se apropie 1 septembrie, si eu me-am cumparat citeva hainute pentru scoala, insa nu sunt sigura daca se potrivesc.Deci eu me-am cumparat o salopeta (jens)de culoare foarte deschisa(albastra), o bluza de culoare alba, o geanta de culoarea neagra si pantofii la fel de culoarea neagra, si nu stiu daca este corect acest fel de imbracaminte.Va rog (ajutati-ma)!

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

E bine, conteaza sa iti placa tie ce ai cumparat.in cazul in care la scoala nu ai o anumita uniforma impusa de directiune atunci poti purta aceste haine...mai ales ca ai bluza albawinking sa le porti cu placere :*

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mersi pentru fundita :*
mult succes in noul an de scoala

| unknown a răspuns:

Cu exprimarea stai cam prost da' poate mai recapitulezi ceva pana cand intri la scoala.
Si referitor la intrebare.Mi se pare destul de ok daca salopeta este scurta.Ar mai trebui sa iti iei si o camasa alba si o pereche de blugi dar presupun ca ai.