| VasileMoldova a întrebat:

am nevoie disperata de ajutorul vostru unde pot gasi un magazin unde se vind jocuri nu de societate ci jocuri pentru ps 3 sau calculator in Moldova mai exact orasul Hincesti VA ROG CINEVA!

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Daca vrei jocuri pe calculator cel mai bine e sa-ti faci un cont steam si sa le cumperi online. Sau. gasesti vreo cale sa-l descarci folosind googlewinking daca multiplayerul nu te intereseaza.

| Xdreaper21 a răspuns:

Frate dai comanda si poti cauta gen cum e altex la mine in Romania ceva de genu si la voi adica numepe magazinului orasul si gata stii unde sa cauti

| VasileMoldova explică (pentru Xdreaper21):

Dar ca mil aduce costa in plus?

| VasileMoldova explică (pentru Xdreaper21):

Dar costa ca mil aduce in sens costa in plus