| Geo_George_1995 a întrebat:

am niște probleme cu coșurile și mi-am luat crema și un săpun corespunzator cum sa le folosesc mai întâi săpunul și crema sau crema si sapunul

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Depinde de ce ti-ai luat, daca au venit la pachet atunci au instructiuni de utilizare. Daca insa le-ai luat separat este recomandat sa folosesti doar unul dintre ele pentru ca, combinate pot avea efecte negative. Eu unul folosesc Clearskin de la Avon, cu care ma spal seara pe fata inainte de culcare (este si un bun exfoliator scapandu-te de pielea moarta), iar dimineata ma spal cu apa rece si sapun lichid si ma sterg cu un prosop mai aspru pentru a indeparta pielea exfoliata. Cu aceasta metoda poti avea pielea catifelata si frumoasa toata ziua. Recomand++

| Geo_George_1995 explică (pentru Supps):

Nu le-am luat la pachet le-am luat separat si mi s-a zis ca trebuie si crema si sapunul thinking

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Pai si nu ti-a dat si un mod de utilizare?
Alterneaza-le, cand unul cand altul.

| Geo_George_1995 explică:

Pai mi-a zis o doctorita ca trebuie sa ma spal cu amandoua happy