| rap4us a întrebat:

.. Am niste dureri de burta si am fost la medic si m-a pus sa fac analize. Am facut si s-ar putea sa am giardioza. Dar nu asta e problema. Credeti ca are legatura cu ameteala? Azi m-am simtit cu capul cam greu si putin ametit... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| reademik a răspuns:

Giardia este un parazit intestinal care iti mananca resursele de hrana, este normal sa te simti si ametit fiind prea putin hranit. giardia se inmulteste a naibii de repede si papa tot. fugi la medic sa iti dea sirop ca sa ii poti elimina pe bastarzi. apropo sunt asistent medical! bafta