| Narcis_Omer_1978 a întrebat:

Am niste prieteni foarte buni. Prieteni vechi. A apărut un nou prieten in gașca noastră. Am stat la o tigara si un suc cu acest nou prieten am vorbit multe dar nu secrete. Acesta s-a dus la ceilalți prieteni la care le știa secretele si a inceput sa spuna ca eu i am barfit. Ce as putea sa fac? Eu chiar nu am spus ceva de nimeni si nici nu mi pot permite asa ceva cu prietenii. S au auzit foarte multe chestii pe care presupune el ca eu le am spus. Acum prietenii mei nu mai vorbesc cu mine. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Veverita229 a răspuns:

Eu l-as bate dar poti sa incerci doar sa vorbesti cu preiteni tai si sa le spui ca nu e adevarat

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le adevarul!