| Andrei1811 a întrebat:

am o dilema destul de mare, cum as putea sa imi dau seama, daca o fata vorbeste cu mine doar ca o amica si doar ca e o fata buna sau vorbeste cu mine deoarece are niste sentiment? PS: eu vorbesc cu ea deoarece imi place de ea.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Usor usor o vei aduce in PATUL TAU, iesiti in club, beti de va imbatati apoi faceti SEX

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca te atinge sau face gesturi neastepta cand esti doar tu cu ea, daca iti da like-uri la poze cand vorbiti mai rar,sau initiaza ea discutii,daca rade la glumele tale de tot rahatul, daca pozitia corpului ei e indreptate in majoritatea timpului catre tine, daca se joaca cu parul ei cand tu vorbesti cu ea, daca iti puen intrebari personale. Sunt mai multe chestii, depinde doar de cand si unde se desfasoara actiunea. bafta Andrei!

| December a răspuns:

Pai daca vorbeste de ceva timp cu tine, daca intra de multe ori ea prima in vorba, daca i place sa vorbiti asa mai in privat, daca e atenta si rade la glumele tale, daca sta tot timpul foarte aproape de tine si te mai si atinge voluntar sau "involuntar"....atunci e foarte posibil sa te placa. Depinde si de cat timp vorbiti. Daca a trecut ceva timp poti s-o inviti si tu la un suc, un film, o plimbare etc...si vezi ce zice.
In ultima instanta poti sa-i spui direct ca-ti place de ea....si vezi cum reactioneaza.