| Dave_6871 a întrebat:

am o intrebare adresata in speacial femeilor/fetelor.Imi puteti spune va rog frumos daca parul de la organe sau de la subtioara va deranjeaza si daca da de ce, pentru ca multi colegi imi spun ca ar trebui sa ma rad? dau funda plz raspundeti-mi

3 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Esti baiat, da? happy.
Mai, sa stii ca pe mine una m-ar deranja. Iti spun sincer. Deoarece e par in plus, pentru mine e gretos big grin. Pentru tine cum ar fi sa vezi o fata neepilata subrat, sau daca ai face dragoste cu o fata neepilata.acolo. Ti-ai pus problema asta? Si nu, nu te rade. Si asta se simte nasol happy Incearca ceara? Stiu ca pare inspaimantator dar uite, din proprie experienta iti spun, doare primele 3-4 sedinte de epilat. Apoi nu mai simti nimic, iti garantez. O data pe luna poti face efortul asta! Succes

| DianaAndra1 a răspuns:

Nu te rade, cu lama. La asta mă refer. nu sunt arădeancă să zic nu te râde laughing (mie îmi sunt dragi arădenii)

| Dave_6871 explică:

O sa astept si alte raspunsuri dar mersi SI NU VAD NIMIC DE RAS in asta ca altii si normal cas baiat