| lolista a întrebat:

Am o intrebare:am cunoscut un tip, cu 2 ani mai mare ca mine...il plac de sase luni,el invata dimineata, eu dupa-amiaza.As vrea sa stiu daca ma place,dar el e mai diferit,mai. mistocar sa zic,e destept,frumos, dar.nu prea imi place cum vorbeste sau cum se comporta...ati mai intalnit astfel de baieti? care credeti ca e semnul lor care te face sa crezi ca te place?

2 răspunsuri:
| volumexd a răspuns:

In caz ca e genul de "badboy" care se da in spectacol si se da pe langa toate fetele eu zic sa renunti, dar poate nu e asa. Incearca sa petreci mai mult timp pe langa el, mai baga-te in vorba, si vezi daca tie chiar iti place de el, si nu ma refer la cum arata, ci la comportament. De obicei genul asta de baieti cand sunt cu gasc se comporta ca niste nesimtiti, dar cand sunt singuri chiar sunt de treaba. Baftawinking

| lolista explică (pentru volumexd):

Nu prea se da la fete.pe siteurile de socializare e foarte mistocar dar in realitate e foarte rusinos.