| AnaNik a întrebat:

Am o intrebare. Am facut cu clasa biletele si trebuie sa dam cadouri de Craciun. Eu trebuie sa dau la o fata si nu am idee ce cadou sa fac. M-am satura de alea clasie: parfum, ceas, esarfa...etc. Aveti vreo idee? Sa fie ceva dragut...dar n insignifiant! [Scuzati categoria. E cea mai vizitata si e singura sansa sa primesc un raspuns mai rapid big grin happy ] Dau funda Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu sunt în aceeaşi situaţie, am tras bileţele la jocul Îngeraşul şi nu ştiu ce să iau. thinking

Şi eu am tras tot o fată, şi cum nu e o limită de preţ [cât putem cheltui pe cadouri] m-am gândit să îi iau o pereche de cercei, sau un lănţuc. Dacă te ţine buzunarul încearcă să faci şi tu la fel, sau poate un ceas.

| Florenta16 a răspuns:

O simpla felicitare de Craciun, facuta de mana ta, asa aiurita cum ar iesi, sau o Craciunita, ca tot e floarea specifica Craciunului, sau un globulet sa il atarne in bradut. Bafta.

| Iunona a răspuns:

Ceva personalizat, un tricou, un stilou, chiar si un globulet cu numele ei. Sau o cartica de buzunar din categoria carti in dar si ai acolo diverse dedicatii: pentru colega, sora, prietena etc.

| Killutzu a răspuns:

Poti sa-i dai o cutie de Rafaelo.

| AnaNik explică:

Alte idei va rog happy decat felicitari, globulet, carticica...